Спортзолото

Український плавець завоював ще одну золоту медаль

20:34 22 тра 2021.  398Читайте на: УКРРУС

Це друге "золото" Михайла Романчука на ЧЄ.

Український плавець Михайло Романчук завоював в Будапешті на Чемпіонаті Європи другу золоту медаль. Український спортсмен став найкращим на дистанції 800 метрів вільним стилем, передає РБК-Україна.

Романчук продемонстрував результат 7: 42,61. Друге і третє місця дісталися італійським плавцям Грегоріо Пальтріньєрі (7: 43,62) і Габріеле Деттен (7: 46,10). Ще один українець Сергій Фролов фінішував восьмим (7: 56,12).

Для Романчука це вже четверте "золото" на чемпіонатах Європи в кар'єрі.

Також РБК-Україна повідомляє, що 22 травня історичне для України "золото" на ЧЄ з карате виборов Станіслав Горуна. Це був перший тріумф для українських каратистів на чемпіонатах Європи в історії.

Нагадаємо, 20 травня Михайло Романчук став переможцем XXXV чемпіонату Європи з водних видів спорту в Будапешті (Угорщина).

Автор: Ірина Костюченко