СпортЄвро-2020

Україна перемогла Португалію і достроково вийшла на Євро-2020 (ВІДЕО)

06:48 15 жов 2019.  2270Читайте на: УКРРУС

Після 7 матчів з 8 Україна набрала 19 очок у своїй групі і стала недосяжною для переслідувачів.

У понеділок, 14 жовтня, збірна України з футболу достроково вийшла на чемпіонат Європи 2020 року з першого місця у своїй відбірковій групі, повідомило агентство Інтерфакс-Україна.

Підопічні Андрія Шевченка обіграли в Києві на НСК "Олімпійський" чинних чемпіонів Європи - Португалію з рахунком 2: 1.

На 6-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник Роман Яремчук, вдало зігравши на добиванні після подачі кутового і удару головою захисника Сергія Кривцова. На 27-й хвилині після прострілу лівого захисника Віталія Миколенка Андрій Ярмоленко подвоїв рахунок.

У другому таймі на 72-й хвилині португальці заробили пенальті, який реалізував Кріштіану Роналду, а з поля був видалений Тарас Степаненко.

Але українці зуміли втримати переможний рахунок і достроково оформили вихід на чемпіонат Європи.

Після 7 матчів з 8 Україна набрала 19 очок у своїй групі і стала недосяжною для переслідувачів. У Португалії після 6 матчів 11 очок, у Сербії після 6 матчів - 10 очок.

Нагадаємо, Євро-2020 у зв'язку з 60-річчям заснування чемпіонату пройде в 12 містах Європейського континенту: Лондоні, Мюнхені, Баку, Рим, Санкт-Петербурзі, Бухаресті, Дубліні, Копенгагені, Будапешті, Глазго, Більбао, Амстердамі.

Чемпіонат Європи пройде з 12 червня по 12 липня наступного року. У турнірі візьмуть участь 24 збірні. Жеребкування групового етапу відбудеться 30 листопада.

Футболісти збірної України візьмуть участь в чемпіонаті Європи в третій раз поспіль. У 2012-му і 2016-му роках наші футболісти не зуміли вийти з групи.