Завершився футбольний турнір «Кубок Міністра внутрішніх справ»

21:24 18 чер 2021.  812Читайте на: УКРРУС

За результатами напруженої протиборства 1-е місце зайняла команда Харківського національного університету внутрішніх справ.

15-18 червня на заміській локації Національної академії внутрішніх справ проходив турнір з футболу «Кубок Міністра внутрішніх справ України - 2021». 18 червня відбулися урочистості з нагоди завершення спортивної події. Про це повідомляє прес-центр МВС.

Участь в церемонії взяли заступник міністра внутрішніх справ України Катерина Павличенко, представники Нацполіціі України, Державної прикордонної служби України, ДСНС України, Національної гвардії України, Департаменту патрульної поліції України та вищих навчальних закладів системи МВС України - Національної академії внутрішніх справ, Харківського та Одеського державних університетів внутрішніх справ.

За результатами напруженої протиборства:

1-е місце зайняла команда Харківського національного університету внутрішніх справ;

2-е місце - збірна Національної поліції України;

3-е - збірна команда Національної гвардії України.

Під час церемонії заступник міністра внутрішніх справ України Катерина Павличенко привітала команди-учасниці і нагородила фіналістів і бронзових призерів медалями та дипломами, а переможці - ще й кубком.

Яскравим подарунком під час урочистостей з нагоди закриття турніру з футболу «Кубок Міністра внутрішніх справ України - 2021» стали виступи вокальної студії «Колорит» і Народного ансамблю барабанщиць НАВС.

Завершилося футбольне змагання в дружній атмосфері поздоровлень, обговорень матчів і фотографуванням на добру пам'ять.