Спорт Євро-2020

Євро-2020: календар матчів і розклад трансляцій

14:14 11 чер 2021.  307 Читайте на: УКР РУС

З 11 червня по 11 липня на 11 стадіонах 11 міст Європи пройде Євро-2020.

Євро-2020 повинен був відбутися в 2020 році, проте через пандемію коронавіруса було прийнято рішення про перенесення турніру на 2021 рік, повідомляє Lenta.UA.

Планувалося, що матчі Євро-2020 приймуть 12 міст Європи. У квітні 2021 року УЄФА оголосив, що Дублін (Ірландія) і Більбао (Іспанія) позбавлені права проведення матчів.

Ігри з цих міст були перенесені в Санкт-Петербург (Росія) і Лондон (Великобританія), в яких також пройдуть і раніше заплановані в цих містах матчі, а також в Севілью (Іспанія), яка раніше не була в списку приймаючих міст.

Список міст, в яких пройде Євро-2020: Амстердам (Нідерланди), Баку (Азербайджан), Бухарест (Румунія). Будапешт (Угорщина), Копенгаген (Данія), Глазго (Шотландія), Лондон (Великобританія), Мюнхен (Німеччина), Рим (Італія), Санкт-Петербург (Росія), Севілья (Іспанія).

У груповому раунді візьмуть участь 24 збірні. З них 20 кваліфікувалися через відбірковий турнір, а ще 4 - за підсумками першого розіграшу Ліги націй УЄФА. Учасники були розподілені на шість груп по чотири команди. В 1/8 фіналу пройдуть переможці груп і команди, що зайняли другі місця і чотири команди які посіли треті місця.

Збірна України потрапила в групу С, де зіграє разом з Нідерландами, Австрією і Північної Македонією.

Призовий фонд для збірних, які братимуть участь в Євро-2020 становить € 371 млн.

За перемогу на груповому етапі можна буде заробити € 1,5 млн., за нічию € 750 тис.

За вихід в 1/8 фіналу УЄФА заплатить € 2 млн., за чвертьфінал - € 3,25 млн., за потрапляння в півфінал по € 5 млн.

Переможець турніру отримає додатковий бонус в € 10 млн., а фіналіст як «втішний» приз - € 7 млн.

€ 9,25 млн. отримають всі учасники фінальної стадії турніру.

Розклад матчів і трансляції Євро-2020:

Груповий етап

Тур 1

11 червня

Група A: Туреччина - Італія - 0:3 (Рим, 22:00) - «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

12 червня

Група A: Уельс - Швейцарія - 1:1 (Баку, 16:00) - «Футбол 1», «Футбол 2»
Група B: Данія - Фінляндія - 0:1 (Копенгаген, 19:00) - «Футбол 1», «Футбол 2»
Група B: Бельгія - Росія - 3:0 (Санкт-Петербург, 22:00) -  «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

13 червня

Група D: Англія - Хорватія - 1:0 (Лондон, 16:00) - «Футбол 1», «Футбол 2»
Група C: Австрія - Північна Македонія - 3:1 (Бухарест, 19:00) -  «Футбол 1», «Футбол 2»
Група C: Нідерланди - Україна - 3:2 (Амстердам, 22:00) -  «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

14 червня

Група D: Шотландія - Чехія (Глазго, 16:00) - «Футбол 1», «Футбол 2»
Група E: Польща - Словаччина (Санкт-Петербург, 19:00) -  «Футбол 1», «Футбол 2»
Група E: Іспанія - Швеція (Севілья, 22:00) - «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

15 червня

Група F: Угорщина - Португалія (Будапешт, 19:00) - «Футбол 1», «Футбол 2»
Група F: Франція - Німеччина (Мюнхен, 22:00) - «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

Тур 2

16 червня

Група B: Фінляндія - Росія (Санкт-Петербург, 16:00) -  «Футбол 1», «Футбол 2»
Група A: Туреччина - Уельс (Баку, 19:00) - «Футбол 1», «Футбол 2»
Група A: Італія - Швейцарія (Рим, 22:00) - «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

17 червня

Група C: Україна - Північна Македонія (Бухарест, 16:00) -  «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»
Група B: Данія - Бельгія (Копенгаген, 19:00) - «Футбол 1», «Футбол 2»
Група C: Нідерланди - Австрія (Амстердам, 22:00) -  «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

18 червня

Група E: Швеція - Словаччина (Санкт-Петербург, 16:00) -  «Футбол 1», «Футбол 2»
Група D: Хорватія - Чехія (Глазго, 19:00) - «Футбол 1», «Футбол 2»
Група D: Англія - Шотландія (Лондон, 22:00) - «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

19 червня

Група F: Угорщина - Франція (Будапешт, 16:00) - «Футбол 1», «Футбол 2»
Група F: Португалія - Німеччина (Мюнхен, 19:00) - «Футбол 1», «Футбол 2»
Група E: Іспанія - Польща (Севілья, 22:00) - «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

Тур 3

20 червня

Група A: Італія - Уельс - 1:0 (Рим, 19:00)  - «Футбол 1», «Футбол 2»
Група A: Швейцарія - Туреччина - 3:1 (Баку, 19:00) - «Футбол 1», «Футбол 2»

21 червня

Група C: Україна - Австрія (Бухарест, 19:00) - «Україна», «Футбол 1»
Група C: Північна Македонія - Нідерланди (Амстердам, 19:00) - «Футбол 2»
Група B: Росія - Данія (Копенгаген, 22:00) - «Футбол 1»
Група B: Фінляндія - Бельгія (Санкт-Петербург, 22:00) - «Футбол 2»

22 червня

Група D: Чехія - Англія (Лондон, 22:00) - «Україна», «Футбол 1»
Група D: Хорватія - Шотландія (Глазго, 22:00) - «Футбол 2»

23 червня

Група E: Словаччина - Іспанія (Севілья, 19:00) - «Футбол 1»
Група E: Швеція - Польща (Санкт-Петербург, 19:00) -  «Футбол 2»
Група F: Німеччина - Угорщина (Мюнхен, 22:00) - «Футбол 2»
Група F: Португалія - Франція (Будапешт, 22:00) - «Футбол 1»

Дні відпочинку 24 і 25 червня

1/8 фіналу

26 червня

1: 2А - 2В (Амстердам, 19:00) - «Футбол 1», «Футбол 2»
2: 1А - 2С (Лондон, 22:00) - «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

27 червня

3: 1C - 3D / E / F (Будапешт, 19:00) - «Футбол 1», «Футбол 2»
4: 1B - 3A / D / E / F (Севілья, 22:00) - «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

28 червня

5: Хорватія - Іспанія - 3:5 (Копенгаген, 19:00) - «Футбол 1», «Футбол 2»
6: 1F - 3A / B / C (Бухарест, 22:00) - «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

29 червня

7: 1D - 2F (Лондон, 19:00) - «Футбол 1», «Футбол 2»
8: 1E - 3A / B / C / D (Глазго, 22:00) - «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

Дні відпочинку 30 червня та 1 липня

1/4 фіналу

2 липня

1: переможець матчу 6 - переможець матчу 5 (Санкт-Петербург, 19:00) - «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»
2: переможець матчу 4 - переможець матчу 2 (Мюнхен, 22:00) - «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

3 липня

3: переможець матчу 3 - переможець матчу 1 (Баку, 19:00) - «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»
4: переможець матчу 8 - переможець матчу 7 (Рим, 22:00) - «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

Дні відпочинку 4 і 5 липня

1/2 фіналу

6 липня

1: переможець півфіналу 2 - переможець півфіналу 1 (Лондон, 22:00) - «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

7 липня

2: переможець півфіналу 4 - переможець півфіналу 3 (Лондон, 22:00) - "Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

Дні відпочинку 8, 9, 10 липня

Фінал

11 липня

Переможець півфіналу 1 - Переможець півфіналу 2 (Лондон, 22:00) - «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2»

Нагадаємо, що захисник Олександр Сирота, а також півзахисники Богдан Ледньов і Артем Бондаренко покинули розташування збірної України переду Євро-2020.

Читайте також: Українські футболісти не потрапили в сотню найдорожчих гравців Євро-2020

Фото: «Факти».

Читайте також: Скандальний плейлист збірної України замінять на новий

Евгений Медведев

Новини

Найпопулярніше