СпортЄвро-2020

Євро-2020: Збірна України програла збірній Нідерландів

00:15 14 чер 2021.  503Читайте на: УКРРУС

Збірна України провела стартовий матч на Євро-2020.

Збірна України на «Йохан Кройф Арені» в Амстердамі програла збірній Нідерландів з рахунком - 2:3, передає «Укрінформ».

Автором голів на початку другого тайму став Жоржиньо Війнальдум, який відзначився на 52-й і 59-й хвилинах. На 75-й хвилині Андрій Ярмоленко дальнім ударом в ліву «дев'ятку» скоротив рахунок в матчі, а на 79-й Роман Яремчук ударом головою в дальній кут воріт Стекеленбурга відновивв паритет у зустрічі після навісу зі стандарту Руслана Малиновського. Однак Дензел Дюмфріс на 85-й хвилині приніс перемогу Нідерландам.

Нідерланди - Україна - 3:2

Голи: Вейналдум 52, 59, Дюмфріс 85 - Ярмоленко 75, Яремчук 79.

Нідерланди: Стекеленбург - Тімбер, де Врей, Блінд - Дюмфріс, Ф. де Йонг, Вейналдум, де Роон, ван Анхольт - Депа, Вегхорст.

Україна: Бущан - Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко - Малиновський, Сидорчук, Зінченко - Ярмоленко, Яремчук, Зубков.

В іншому поєдинку квартету С в Бухаресті (Румунія) збірна Австрії взяла верх над командою Північної Македонії - 3:1.

17 червня «синьо-жовті» в Бухаресті (Румунія) зустрінуться з Північної Македонією, 21 червня - Австрією.

Нагадаємо, що призовий фонд для збірних, які братимуть участь у фінальній частину Євро-2020 становить € 371 млн.