СпортЄвро-2020

Євро-2020: Збірна Туреччини першою залишає футбольний турнір (Відео)

22:33 20 чер 2021.  594Читайте на: УКРРУС

Збірна Туреччини зазнала третьої поразки поспіль на Євро-2020.

Матч турків проти збірної Швейцарії в третьому турі групи А на Олімпійському стадіоні в Баку (Азербайджан) завершився з рахунком 3:1 на користь швейцарців, передає «Укрінформ».

Авторами голів стали Харіс Сеферович, який відзначився на 6-й хвилині, і Джердан Шакірі (26, 68) - у швейцарців, Ірфан Кахведжі (62) - у складі турків.

Швейцарія - Туреччина - 3:1

Голи: Сеферович, 6, Шакірі, 26, 68 - Кахведжі, 62.

Швейцарія: Зоммер - Елведі, Аканджі, Родрігес - Відмер (Мбабу, 90+2), Фройлер, Джака, Цубер (Беніто, 85) - Шакірі (Варгас, 75) - Сеферович (Гаврановіч, 75), Емболо (Мехмеді, 85).

Туреччина: Чакир - Челік, Демірал, Сеюнджю, Мулдур - Айхан (Йокушлу, 64) - Ундер (Караман, 80), Туфан (Язиджі, 64), Кахведжі (Кекчу, 80), Хакан Чалханоглу (Токез, 86) - Б. Йилмаз.

Попередження: Джака (78) - Хакан Чалханоглу (70), Челік (75), Сеюнджю (76).

В іншому поєдинку групи А Італія обіграла Уельс - 1:0.

Підсумкове турнірне становище: Італія - 9 очок, Уельс - 4, Швейцарія - 4, Туреччина - 0.

В 1/8 фіналі італійці розіграють путівку до чвертьфіналу Євро-2020 з другою командою квартету С, де виступає збірна України.

Уельс почне 1/8 фіналу Євро-2020 з другою командою групи В (Бельгія, Фінляндія, Данія, Росія).

Нагадаємо, що матч Україна - Австрія відбудеться 21 червня, о 19:00 на Національному стадіоні в Бухаресті. Гру в прямому ефірі покажуть телеканали «Футбол 1» і «Україна».

Відео: Канали Футбол 1,2,3.