Спортєвро 2020

Італія блискуче розгромила Туреччину на старті футбольного Євро-2020

09:19 12 чер 2021.  365Читайте на: УКРРУС

Туреччина - Італія - 0:3.

У п'ятницю, 11 червня, в Римі перший поєдинок фінальної частини XVI чемпіонату Європи з футболу - Євро-2020 в групі А між Італією і Туреччиною завершився перемогою Італії про рахунком 3: 0, передає Укрінформ.

На 53-й хвилині матчу рахунок відкрив захисник збірної Туреччини Меріх Демірал, який зрізав м'яч у власні ворота після прострільної передачі Доменіко Берарді.

На 66-й хвилині забив гол Туреччині італійський бомбардир Чіро Іммобіле, фінальним акордом на 79-й хвилині став гол Лоренцо Інсіньє.

��figure>

У другому поєдинку першого туру групи А 12 червня в Баку зійдуться футболісти Уельсу і Швейцарії.

Програма Євро-2020

13 червня збірна України проведе свій перший матч на груповій стадії європейської першості. Україна буде боротися на «Йохан Кройф Арені» в Амстердамі проти національної команди Голландії.

У квартеті С Україна проведе зустрічі з Північної Македонією (17 червня) і Австрією (21 червня). Обидва матчі пройдуть на Національному стадіоні у Бухаресті (Румунія).

Поєдинки 1/8 фіналу відбудуться 26-29 червня, чвертьфінали відбудуться 2 і 3 липня, півфінали - 6 і 7 липня. Матчу за третє місце не буде.

Фінал Євро-2020 пройде 11 липня на стадіоні «Уемблі» в Лондоні (Великобританія).

Нагадаємо, що українці не потрапили в ТОП-100 найдорожчих гравців Євро-2020.

Фото : Факти