«Динамо» заплатило за перемогу здоров'ям нападника

16:44 02 бер 2019.  786Читайте на: УКРРУС

Упевнена гра киян була затьмарена травмою іспанського форварда.

У матчі 20-го туру чемпіонату України київське «Динамо» здобуло гостьову перемогу над чернігівською «Десною».

Всупереч очікуванням, конкурентного протистояння не вийшло. 5,500 уболівальників, які були присутні на трибунах стадіону імені Юрія Гагаріна в Чернігові, стали свідками максимально обережною гри з боку господарів.

З перших хвилин кияни заволоділи територіальною перевагою і почали академічно розгойдувати захист опонента. Подібний сценарій був видимим протягом усього першого тайму, коли «Десна» абсолютно не могла налагодити контратакуючу гру. На подив, нічого не поміняв в грі господарів пропущений гол в середині першого тайму. Чернігівський клуб заграв більш активно, але не більше того. Моментів біля воріт «Динамо» не було зовсім.

Другий тайм протікав за схожим сценарієм. Кияни забили другий гол і впевнено вели матч до переможного кінця, але примудрилися створити проблеми на порожньому місці.

Гол Картушова трохи додав впевненості «Десні», але врятувати зустріч господарі так і не зуміли. Більш того, підопічні Олександра Рябоконя так і не створили не одного моменту біля воріт суперника. Якщо не брати до уваги останні десять хвилин поєдинку, кияни виглядали на порядок краще опонента.

Однак, перемога з рахунком 2-1 була затьмарена травмою основного нападника киян Франа Соля. Іспанець впав на газон в кінці першого тайму, після ігрового контакту з Імірековим. Як здалося, форвард травмував ключицю і, судячи з усього, вибув на кілька місяців. Точна інформація стане відома після повернення «Динамо» до Києва, але в найважливішому матчі проти «Челсі» гравець явно не допоможе своїй команді.