«Барселона» розгромила на виїзді «Реал» і вийшла у фінал Кубку

00:56 28 лют 2019.  1357Читайте на: УКРРУС

Мадридці домінували, Суарес забив ударом Паненки.

Чергове «Ель Класіко» між мадридським «Реалом» і «Барселоною» - в рамках матчу-відповіді в півфіналі Кубка Іспанії - завершилося перемогою каталонців з рахунком 3: 0.

Мадридці вели гру, створили кілька яскравих і небезпечних моментів. «Барселона» вистояла в першому таймі, а в другому скористалася своїми нечисленними моментами. Дублем відзначився Луїс Суарес.

На 50-й хвилині уругваєць замкнув передачу увірвався в штрафну Усмана Дембеле.

На 73-й хвилині Суарес поставив крапку в матчі, реалізувавши 11-метровий ударом в стилі Паненки.

Ще один м'яч на 69-й хвилині зрізав у свої ворота чемпіон світу француз Рафаель Варан.

Особливо виділявся у складі мадридців молодий бразильський нападаючий Вінісіус, який стає одним з нових лідерів команди після відходу влітку Кріштіану Роналду.

Одним з ключових моментів в грі став порятунок воротаря каталонців Марка-Андре Терстегена в першому таймі після чергової яскравої атаки мадридців.