СпортСтрільба

Українські стрілки вибороли на європейській першості золото і срібло

15:22 25 бер 2019.  589Читайте на: УКРРУС

Українці ударно завершили виступи на чемпіонаті Європи в Хорватії.

Спортсмени з України завоювали три медалі на чемпіонаті Європи з кульової стрільби, повідомляє Sport.ua .

Золоту медаль в змішаних парах вибороли Олена Костевич і Олег Омельчук. В фіналі на 10-метровій дистанції українці набрали 486 очок, випередивши команду Росії на 0,9 бала.

Ще одне золото Україні приніс Павло Коростильов. Стрілець став кращим в дисципліні ПП-3, в якій спортсмени проводять по 60 пострілів з 10-метрової дистанції. На рахунку українця 241,3 очка.

Срібну медаль у стрільбі з травматичного пістолета завоювала жіноча команда в складі  Олени Костевич і Анни Левківській. У фінальному раунді українки поступилися команді Німеччини з рахунком 8-16.

Нагадаємо, в січні 2019 року Олена Костевич і Олег Омельчук стали переможцями H & N Cup в Мюнхені.