СпортФутбол

Завзятість і сучасні технології принесли «Манчестер Юнайтед» перемогу

10:36 07 бер 2019.  769Читайте на: УКРРУС

Англійський клуб пробився до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

У Парижі на стадіоні «Парк де Пренс» відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між «ПСЖ» і «Манчестер Юнайтед».

Після гостьової перемоги з рахунком 0-2, французький клуб вважався беззаперечним фаворитом зустрічі. Плюс до всього, англійці з різних причин не могли розраховувати відразу на дев'ятьох гравців основного складу.

Початок поєдинку відразу ж подарувало надію британським уболівальникам. Ромелу Лукаку скористався помилкою Тіло Керера і відкрив рахунок в матчі. Після пропущеного гола господарі перехопили ініціативу і створили кілька небезпечних моментів, один з яких завершився точним ударом Хуана Берната після відмінного пасу Киліана Мбаппе.

Після швидкого обміну забитими голами господарі продовжували тиснути на ворота, які захищав Давид Де Хеа. Хороший момент зробити дубль упустив все той же Бернат, але захиснику не вдалося переграти голкіпера «Манчестер Юнайтед» в ближньому бою.

А на 30-й хвилині зустрічі гості несподівано забили. Джанлуїджі Буффон невдало відбив м'яч після дальнього удару і Ромелу Лукаку скористався помилкою воротаря. Тепер англійському клубу для виходу в наступний раунд потрібен був ще один гол. Однак, до перерви команди вирішили перепочити і активних дій на полі не спостерігалося.

З початку другої половини гри «ПСЖ» забрав м'яч під свій контроль, а гості розраховували на контратаки. За таким сценарієм гра тривала практично до самого кінця. Господарі зуміли створити кілька небезпечних моментів, один з яких завершився голом у виконанні Анхеля Ді Марії, але взяття воріт не було зараховано через офсайд. А у «Манчестер Юнайтед» нічого не виходило. Британці намагалися йти вперед, але вмілі дії паризької оборони справлялися з усіма труднощами.

Поєдинок плавно котився до завершення, але в додатковий час все перевернулося з ніг на голову. Захисник «ПСЖ» Преснель Кімпембе зіграв рукою у власному штрафному майданчику і арбітр після перегляду відеоповтору призначив пенальті. Маркус Решфорд впевнено виконав вирок. У час, що залишився парижани кинулися рятувати гру, але було пізно.

«Манчестер Юнайтед» вирвав неймовірну перемогу з рахунком 3-1 і несподівано для всіх пробився до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. А «ПСЖ» у черговий раз вилітає на стадії 1/8 фіналу і прощається з мрією стати переможцем турніру.