СпортФутбол

«Ювентус» ледь втримався під напором «Аякса»

10:16 11 кві 2019.  578Читайте на: УКРРУС

Команда з Голландії продовжує дивувати Європу.

Амстердамський «Аякс» приймав туринський «Ювентус» в першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Після несподіваного розгрому мадридського «Реала» в матчі 1/8 фіналу, голландська команда горіла бажанням створити ще одну сенсацію.

Перший момент у поєдинку вже на 2-й хвилині створили гості. Федеріко Бернардескі небезпечно пробивав з-за меж штрафного, але не влучив у площину воріт суперника.

«Аякс» вистояв під стартовим натиском більш майстерний опонента і поступово прибрав ініціативу до власних рук. Господарі грали дуже весело і завзято, всім свої виглядом показуючи, що не бояться фаворита.

Голландці створили багато небезпечних епізодів біля воріт «Ювентуса», але в деяких моментах їм не вистачило удачі, в інших випадках чудеса реакції продемонстрував воротар гостей Войцех Щенсни.

Перед самим свистком на перерву італійці дочекалися свого шансу. Жоау Канселье зробив навіс точно на голову Кріштіану Роналду, який точним ударом відкрив рахунок у матчі.

Другий тайм почався з гола у «Аякса» вже в першій атаці. Давид Нерес скористався помилкою Канселье і відзначився точним ударом в дальній кут.

Надалі господарі продовжували володіти ініціативою, нанесли велику кількість ударів по воротах суперника, але їм явно не вистачало досвіду в завершальній стадії атак.

У свою чергу, «Ювентус» знову дочекався шансу в кінцівці поєдинку. Вийшовши на заміну Дуглас Коста зробив феноменальний прохід, але м'яч після його удару влучив у штангу.

Підсумковий рахунок матчу 1-1 і все найцікавіше в цьому протистоянні тільки починається.

Нагадаємо, матч-відповідь пройде 16 квітня в Турині.