СпортПеремога

Ярослава Магучих виграла золото на Європейських іграх-2023

22:55 25 чер 2023.  3729Читайте на: УКРРУС

Їй скорилася висота 1,97 метра.

У неділю, 25 червня, в рамках Європейських ігор-2023, які проходять у Польщі, відбулися змагання зі стрибків у висоту. Золоту медаль для України у цій дисципліні здобула Ярослава Магучих.

21-річній українці підкорилася висота 1,97 метра. Друге місце з результатом 1,94 метра зайняла Даніела Станчу з Румунії. Французькій спортсменці Навал Менік підкорилася висота 1,92, і вона посіла третє місце.

Загалом українські спортсмени виграли вже шість медалей на Європейських іграх-2023 у легкій атлетиці: 3 золота, 1 срібло, 2 бронзи.

Загалом в активі збірної України 22 медалі (11 золотих, 7 срібних, 4 бронзові). Україна посідає третє місце у загальному медальному заліку. Лідирує збірна Іспанії, яка здобула 35 нагород (17 золотих, 8 срібних, 10 бронзових).

Зазначимо, що спортсменів із РФ та Білорусі до участі у змаганнях не допустили через війну в Україні.