СпортЗмагання

Україна посіла третє місце у медальному заліку Європейських ігор-2023

22:50 02 лип 2023.  4739Читайте на: УКРРУС

Загалом у цьому турнірі українські спортсмени здобули 41 медаль.

У Польщі в неділю, 2 липня, завершилися треті в історії турніру Європейські ігри в Кракові, на яких було розіграно медалі у 29 видах спорту. В ході змагань збірна України здобула нагороди у 14 з них.

Загалом на Європейських іграх-2023 Україна здобула 41 медаль: 21 золоту, 12 срібних та 8 бронзових. Так збірна завершила Європейські ігри на третьому місці у медальному заліку турніру.

В Офісі президента привітали збірну України із успішним виступом на третіх Європейських іграх. Там наголосили, що українці сильні як на полі бою, так і на спортивних аренах.

«Дякую нашим спортсменам, на честь яких гімн України звучав на цьому мультиспортивному форумі 21 раз. Разом ми відкриваємо для всього світу нову переможну українську силу. Силу, яку ми ніколи не втратимо. Вона завжди захищатиме, творитиме і перемагатиме», – зазначили в Офісі президента.

Україна виграла медальний залік у чотирьох видах спорту: муай-тай, карате, стрибках у воду, веслуванні на байдарках та каное.

Найрезультативнішими стали виступи України у легкій атлетиці та муай-тай, де було завойовано по шість нагород.