СпортБокс

Український боєць відсвяткував повернення в ринг тріумфальною перемогою

16:30 11 бер 2019.  911Читайте на: УКРРУС

Спортсмен з України не залишив шансів досвідченому мексиканцю.

Український боксер середньої ваги Тарас Шелестюк повернувся на ринг після півторарічної перерви.

Суперником 33-річного українця був екс-претендент на титул чемпіона світу Мартін Анхель Мартінес. 8-раундовий бій відбувся в рамках вечора боксу в Каліфорнії.

Досвідчений мексиканець провів на професійному рингу 36 поєдинків, з яких виграв 19, при 16-ти програші і одній нічиїй.

Незважаючи на тривалу паузу у виступах, спортсмен з України продемонстрував бокс найвищого класу.

Починаючи з першого раунду Шелестюк позначив колосальну перевагу над суперником у швидкості ніг, яка росла з кожною хвилиною. У четвертому раунді мексиканець не витримав бомбардування українця і був змушений присісти на коліно, цей нокдаун став першим і єдиним в поєдинку. Надалі Шелестюк був близький до дострокової перемоги, проте Мартінес зумів вистояти до кінця бою.

Всі три судді одноголосно віддали перемогу українцеві з однаковим рахунком 80-71, для якого цей тріумф став 17-м в 17-і поєдинках.

33-річний боксер продемонстрував, що знаходиться в прекрасній формі і всерйоз може розраховувати на чемпіонський поєдинок.