СпортЛегка атлетика

Українки зібрали колекцію медалей на престижному турнірі

15:09 13 лют 2019.  622Читайте на: УКРРУС

Спортсменки з України тріумфували відразу в трьох дисциплінах.

Українки завоювали сім медалей на міжнародному турнірі з легкої атлетики у французькому Валь-д'Уаз, повідомляє офіційний сайт турніру.

В активі українських спортсменок три золоті, дві срібні та дві бронзові нагороди.

Юлія Левченко тріумфувала в стрибках у висоту, встановивши особистий рекорд на змаганнях в закритих приміщеннях. Її результат - 2 метри. У цій же дисципліні друге і третє місце зайняли українки Ірина Геращенко та Катерина Табашник.

У стрибках в довжину перше місце посіла Марина Бех-Романчук, з результатом 6,60 м.

У бігу на 400 метрів золоту медаль Україні принесла Тетяна Мельник, яка показала результат 52,87 с. У цій же дисципліні бронзу завоювала Анна Рижикова-Ярощук, з результатом 53,14 с.

Срібну медаль у бігу на 60 м. Заробила Анна Плотіцина.

Нагадаємо, український фристайлист Олександр Абраменко завоював срібну медаль чемпіонату світу з фрістайлу та сноубордингу.