СпортСноубординг

Українка вперше в історії виграла медаль на ЧС зі сноубордингу

10:38 06 лют 2019.  586Читайте на: УКРРУС

28-річна спортсменка посіла друге місце в паралельному слаломі.

Українська сноубордистка Аннамарі Данча завоювала срібну медаль у паралельному слаломі на чемпіонаті світу з фрістайлу та сноубордингу, який проходить в американському штаті Юта. Про це повідомила прес-служба чемпіонату.

"Перша медаль чемпіонату світу зі сноубордингу в історії України. Наша спортсменка Аннамарі Данча завоювала "срібло" в паралельному слаломі на чемпіонаті світу в США", – повідомив Центральний спортивний клуб ЗСУ.

28-річна українка посіла друге місце в паралельному слаломі. Ця медаль стала першою для України в сноубордингу на чемпіонатах світу. У топ-16 Данча пробилася, показавши лише 15-й результат. У вирішальному заїзді Данча майже однаково йшла зі швейцаркою Юлією Цогг, утім, усе-таки поступилася їй на останніх метрах дистанції. Ще одна українка Олександра Мальована, яка також брала участь у цих змаганнях, посіла 34-у позицію.

Як повідомляла Lenta.UA, 22 січеня українець Сергій Макаревич завоював срібну медаль на етапі Кубку світу зі стрільби з лука у французькому місті Нім.