СпортЄвро-2020

Угорщина не поступилася Німеччині в матчі Євро-2020

00:34 24 чер 2021.  527Читайте на: УКРРУС

Німці змусили своїх уболівальників пережити ряд напружених хвилин.

Національна команда Німеччини не змогла впоратися зі збірною Угорщини в матчі Євро-2020, який відбувся цієї ночі в Мюнхені. Гра завершилася з рахунком 2:2. Про це повідомляє Eurosport.

Відмітимо, що німці в ході гри змусили своїх уболівальників неабияк похвилюватися. У першому таймі відзначилася збірна Угорщини: на 11-й хвилині Адам Салаї пробив Мануеля Нойєра після прострілу з флангу. Німеччина взяла в облогу ворота суперника, але відігралася лише на 66-й хвилині. Однак в наступній же атаці угорці знову вийшли вперед - головою точно пробив Андраш Шефер. Німці врятувалися на 85-й хвилині - вирішальний м'яч у сітку угорців вбив Леон Горецький.

Таким чином, Німеччина набрала 4 очки і вийшла в плей-офф з другого місця в групі F. Угорщина з 2 очками залишилася на останній сходинці в квартеті і вибула з турніру.

Як раніше повідомляла lenta.ua, Іспанія здобула нищівну перемогу над Словаччиною в матчі Євро-2020, що гарантувало вихід в 1/8 фіналу збірній України.