СпортЄвро-2020

Швеція відправила польську збірну додому за підсумками матчу Євро-2020

21:54 23 чер 2021.  440Читайте на: УКРРУС

Шведи зайняли перше місце в групі Е, випередивши збірні Іспанії, Польщі та Словаччини.

Збірна Швеції в російському Санкт-Петербурзі обіграла в третьому матчі групового турніру на Євро-2020 національну команду Польщі. Зустріч закінчилася з рахунком 3:2.

Таким чином шведи вийшли в плей-офф турніру з першого місця. Польща фінішувала на четвертому, останньому, місці, набравши всього одне очко, і відправляється додому до кращих часів.

Збірна Швеції вела в цьому матчі завдяки дублю Еміля Форсберг. Щоправда, потім Роберт Левандовський також оформив дубль і зрівняв рахунок у цьому матчі. На четвертій доданій хвилині Віктор Классон поставив крапку в цьому матчі.

В 1/8 фіналу Євро-2020 Швеція розіграє путівку до чвертьфіналу з однієї з третіх команд квартетів C або D. Гра відбудеться 29 червня на «Хемпден Парк» у Глазго.

Як раніше повідомляла lenta.ua, Хорватія вийшла в плей-офф, а Шотландія каже «гудбай» Євро-2020.