СпортЄвро-2020

Бельгія здолала Данію в матчі Євро-2020

22:30 17 чер 2021.  284Читайте на: УКРРУС

Таким чином «червоні дияволи» достроково завоювали путівку в плей-офф чемпіонату.

Сьогодні, 17 червня, в Копенгагені відбувся матч групового етапу Євро-2020 між збірними Данії та Бельгії. Поєдинок закінчився перемогою бельгійців з рахунком 2:1. Про це повідомляє Sport.ua.

Рахунок у матчі відкрив Юссуф Поульсен, причому вже на другій хвилині, і в цілому в першому таймі датська команда перевершувала більш іменитого суперника. Після перерви вже Кевін де Брьойне став автором гольової передачі, він асистував Торгану Азару.

Пізніше на заміну вийшли Еден Азар і Аксель Вітсель.

На 71-й хвилині Бельгія провела ще одну класну атаку, в якій взяли участь Лукаку і обидва Азара, а завершив її чітким ударом у ближній кут все той же де Брьойне.

Відзначимо, що святкувати свої голи «червоні дияволи» не стали на честь Крістіана Еріксена, акція імені якого відбулася на десятій хвилині матчу. На кілька секунд гра була перервана.

Після другого туру ситуація в групі В склалася таким чином:

1. Бельгія - 6.

2. Росія - 3, 3.

Фінляндія - 3, 4.

Данія - 0.

Відзначимо, що збірна Данії, яка поки не набрала жодного очка, в заключному турі буде грати зі збірною Росії. Бельгійці, що лідирують у групі з 6 очками і забезпечили собі місце в плей-офф, зустрінуться з Фінляндією. Матчі пройдуть 21 квітня.

Як раніше повідомляла lenta.ua, сьогодні ж Україна здолала Північну Македонію. Рахунок показав 2:1 на користь збірної України. У наступному турі 21 червня наші хлопці зіграють з Австрією, Північна Македонія в цей же день зустрінеться з Нідерландами.