СпортЄвро-2020

Євро-2020: Україна здобула перемогу над Північною Македонією

19:08 17 чер 2021.  497Читайте на: УКРРУС

Поєдинок відбувся у Бухаресті 17 червня.

Цього разу, на відміну від стартового поєдинку, що проходив в Амстердамі, українська збірна мала відчутний бонус - уболівальників, повідомила «Українська правда».

До сусідньої Румунії значно простіше дістатися, тому перевага українців відчувалося з перших хвилин.

На старті матчу збірна України відразу захопила контроль над м'ячем, що незабаром привело до кількох небезпечних моментів біля воріт македонців. Найбільш гострим був удар Руслана Малиновського низом. Воротар суперників парирував простріл, а також нейтралізував небезпечний вихід на ворота Романа Яремчука.

Потім гра трохи заспокоїлася, проте з перевагою українців на полі.

Вже на 29-й хвилині після подачі з кутового Олександр Караваєв класно підправив п'ятою м'яч на дальню штангу, де Андрій Ярмоленко легко його перевів у ворота суперника.

Рівно через 5 хвилин той же Ярмоленко точно відправив передачу Яремчуку і той забив другий м'яч у ворота македонців.

У другому таймі Північна Македонія спробувала взяти реванш і на початку другої половини періоду пішла в атаку з активними ударами по воротах української збірної. Українські футболісти намагалися ловити суперника на контратаках.

Як грім серед ясного неба прийшло пенальті - Бущан класно відбив у поперечину удар Трайковскі, але при боротьбі за відбір Караваєв зачепив Горана Пандева.

Бущан пенальті від Аліоскі відбив, але македонець розстріляв нашого голкіпера на добиванні.

Після голу у наші ворота здалося, що українці трохи попливли, але нокдаун тривав недовго.

Вже за десять хвилин Малиновський почав здалеку пробивати м'яч на македонську половину поля, а через кілька хвилин Віктор Циганков, який вийшов на заміну, мав стовідсотковий момент після передачі, але пробив мимо.

Потім після удару Малиновського зі штрафного захисник македонців зіграв рукою. Голкіпер македонців Дімітрєвскі дуель з українським футболістом виграв.

В останні хвилини напруга матчу зашкалювало, але до якоїсь ігрової конкретики практично не доходило, що дозволило Україні отримати першу перемогу на чемпіонатах Європи з часів домашнього Євро-2012.

Таким чином, збірна України у другому матчі чемпіонату Європи з футболу перемогла збірну Північної Македонії з рахунком 2:1.

Ілюстративне фото: кадр з відео