«Шахтар» вимучив перемогу в Олександрії

19:00 03 кві 2019.  858Читайте на: УКРРУС

Донецький клуб закріпився на чолі турнірної таблиці чемпіонату України.

В одному з центральних матчів 23-го туру чемпіонату України «Олександрія» приймала донецький «Шахтар».

З перших хвилин зустрічі гості очікувано заволоділи ініціативою і вже на 12-й хвилині поєдинку відкрили рахунок. Андрій Цуріков сфолив у власному карному майданчику проти Веллінгтона Нема і Жуніор Мораес впевнено реалізував пенальті.

Після пропущеного гола господарі заграли набагато активніше і в середині тайму чудовий шанс зрівняти рахунок втратив Андрій Цуріков. Захисник пробивав з-за меж штрафного, але влучив у поперечину.

«Олександрія» продовжувала володіти ініціативою, проте чи не пропустила другий гол. Ісмаїлі організував контратаку, яку завершував Сергій Болбат, але після його удару м'яч пролетів вище воріт.

Перший тайм команди закінчили з мінімальною перевагою гостей.

На початку другої половини матчу міг забивати Кирило Ковалець, проте його удар зльоту прийшовся прямо в руки воротарю «Шахтаря» Андрія Пятова. Надалі, на полі було багато боротьби і мінімум небезпечних моментів.

Варто відзначити, господарі зовсім не боялися фаворита і грали дуже активно, але відігратися їм так і не вдалося.

Таким чином, «Шахтар» переміг з рахунком 1-0 і зберіг, як мінімум, семи очкову перевагу над київським «Динамо». А «Олександрія», незважаючи на поразку, залишилася на третій позиції в турнірній таблиці чемпіонату України.