Прикрий програш припинив виступи «Роми» в Лізі чемпіонів

11:55 07 бер 2019.  830Читайте на: УКРРУС

Римська команда пропустила вирішальний гол на останніх хвилинах зустрічі.

Португальський «Порту» приймав італійську «Рому» в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

У першому поєдинку римляни здобули перемогу з рахунком 2-1, але гол на виїзді залишав португальській команді хороші шанси на прохід у чвертьфінал турніру. Обидва клуби підійшли до матчу в не найкращому психологічному настрої: «Рома» з розгромним рахунком поступилася в римському дербі «Лаціо», а «Порту» програв принциповому супернику «Бенфіці», і втратив перше місце в чемпіонаті Португалії.

Господарі з перших хвилин зустрічі захопили ініціативу і почали шукати можливосты підібратися до воріт суперника. Найактивнішим гравцем у португальців був Хесус Корона. Нападник кілька разів небезпечно пробивав з дальньої дистанції, але часто його ударам не вистачало точності. Однак, саме Корона на 26-й хвилині матчу організував гольову атаку «Порту». Мексиканець увійшов до штрафного майданчика гостей і віддав тонкий пас на Мусу Марегу, який прострілив уздовж лінії воріт, а Тікіньо з близької відстані вразив ворота «Роми».

Пропущений гол змусив італійців активізуватися і під кінець тайму гості рахунок зрівняли. Едер Мілітан збив Дієго Перрот в штрафному майданчику господарів і арбітр матчу призначив пенальті. Вирок привів в дію капітан римлян Даніеле Де Россі.

З початку другого тайму «Порту» великими силами пішов вперед. Знову активними діями вирізнявся Хесус Корона і саме він став автором гольової передачі. Мексиканець виконав класний навіс з правого флангу, а Мусса Марега з близької відстані вивів господарів вперед.

Кінцівка зустрічі пройшла в спокійному темпі. Португальці більше володіли м'ячем, але обидві команди були налаштовані вирішити долю зустрічі в овертаймі.

У додатковий час кілька моментів забити переможний гол втратив нападник «Роми» Едін Джеко. Здавалося все йшло до серії післяматчевих пенальті, але в справу вступили сучасні технології. Алессандро Флоренці сфолив проти Фернандо у власному штрафному і арбітр Джюнейт Чакир після перегляду відеоповтору призначив пенальті. Алекс Теллес спокійно розібрався з воротарем римлян Робіном Ольсеном. Часу на те, що б відігратися у «Роми» просто не було.

Таким чином, «Порту» здобув перемогу з рахунком 3-1 і пробився до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. А «Рома» залишає турнір після прикрої поразки і головний тренер римлян Еусебіо Ді Франческо, з великою ймовірністю, покине свій пост. Головним кандидатом на його місце називають Мауріціо Саррі.