СпортТеніс

Перша ракетка України зазнала розгромної поразки

10:11 23 січ 2019.  612Читайте на: УКРРУС

Еліна Світоліна вилетіла з Australian Open.

Українка Еліна Світоліна програла у чвертьфіналі Australian Open представниці Японії Наомі Осаці.

Тенісистка з України вперше за кар'єру мала можливість пробитися у півфінал турніру серії «Великого шолома».

Поєдинок розпочався в рівній боротьбі. Спортсменки по черзі обмінювалися взятими геймами, але з рахунком 3–2 японці вдалося зробити перший брейк у матчі. Світоліна відразу ж відповіла суперниці, але в кінцівці Осака зуміла дотиснути українку, перемігши в сеті з рахунком 6–4.

А от у другому сеті боротьби абсолютно не було. Світоліна програла три гейми, після чого взяла медичний тайм-аут. Але й це ніяк не допомогло українці. Осака впевнено довела сет до перемоги з рахунком 6–1, а з ним і весь поєдинок.

Еліна Світоліна другий рік поспіль вилітає з Australian Open на стадії чвертьфіналу. Крім того, українка втратила шанс уперше за кар'єру стати першою ракеткою світу.

Відзначимо, наступний турнір серії «Великого шолома» відбудеться в Парижі з 26 травня по 8 червня 2019 року.