Пам'ять пожежних-героїв Чорнобиля по-особливому вшанували у Львові

21:51 27 тра 2021.  286Читайте на: УКРРУС

Сучасні вогнеборці змагалися у професійній майстерності.

Про це повідомила прес-служба МВС України.

«26 травня на Львівщині стартували ХХХІІІ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам'яті пожежних-героїв Чорнобиля. Вони проходять щорічно під патронатом ДСНС. Протягом двох днів 10 команд з різних областях України змагалися в подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, пожежній естафеті 4х100, бойовому розгортанні від мотопомпи, а також в підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі », - йдеться у повідомленні .

У впертій боротьбі визначилися переможці та призери турніру.

D подоланні 100-метрової смуги з перешкодами в особистому заліку першим фінішував - Арсен Іпіев, Черкаський ИПБ. Другий результат у цьому виді змагань продемонстрував - Владислав Блонський, Черкаський ИПБ, а бронзу в цьому виді здобув Віктор кишук, Україна.

У пожежній естафеті 4х100 метрів в командному заліку першість виборола збірна команди Волинської області, збірна Києва отримала срібло, а третє місце - за збірною команди з Черкаського ИПБ.

У двоборстві в особистому заліку у фінальному забігу у подоланні лідирував Арсен Іпіев - Черкаський ИПБ, другий результат продемонстрував Євген Гарячук - Київ, а бронзу в цьому виді здобув Олександр Андрійчук- Волинська область.

У бойовому розгортанні перше місце посіла команда Києва, другими стали представники Чернігівської області, а бронза у команди Львова і ЛДУБЖД.

У підсумку, переможцем змагань стала збірна команда Києва, друге - збірна команда Волинської області, третє загальнокомандне місце виборола збірна команда Львова та ЛДУБЖД.