СпортФутбол

Німці припинили виступи «Шахтаря» в Лізі Європи

09:32 22 лют 2019.  524Читайте на: УКРРУС

Донецький клуб зазнав розгромної поразки у Франкфурті.

Донецький «Шахтар» приїхав у гості до німецького «Айнтрахту» в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.

Після нічиї 2-2 в домашньому поєдинку українцям обов'язково треба було забивати на виїзді. З огляду на те, що німецький клуб вміє відмінно захищатися, перед донецькою командою стояло дуже складне завдання.

Головний тренер українців Паулу Фонсека вирішив ризикнути й випустив на поле 19-річного новачка Манора Соломона. Забігаючи наперед, відзначимо, що ізраїльський футболіст повністю провалив гру й був замінений у перерві матчу.

Поєдинок розпочався в спокійному темпі. «Шахтар» не поспішав форсувати події та довго розігрував м'яч у центрі поля. Команди не створили жодного моменту до середини тайму, а потім «Айнтрахт» несподівано забив. Данні Да Коста зробив простріл з правого флангу, а Лука Йович відкрив рахунок у матчі. Ще через кілька хвилин господарі забили другий гол. Захисник донецького клубу Микола Матвієнко зіграв рукою в штрафному майданчику й арбітр призначив пенальті, який реалізував Себастьєн Алле.

«Шахтар» повністю провалив перший тайм, так і не зумівши створити жодного гострого моменту до перерви.

У другій половині матчу німецькі футболісти контролювали хід гри і здавалося, що в українського клубу немає шансів на успіх. Але на 63-й хвилині Ісмаїлі прострілив з лівого флангу й Жуніор Мораес відквитав один гол.

Після цього, гра «Шахтаря» кардинально змінилася. Команда змогла повірити у власні сили й полетіла вперед. Відмінні шанси забити були в Марлоса й Тайсона, але за «Айнтрахт» в обох випадках зіграла поперечина. Здавалося, гол у ворота німецької команди ось-ось потрапить, але українці так захопилися атакою, що пропустили швидку контратаку суперника. Себастьєн Алле вийшов один на один з Андрієм П'ятовим і холоднокровно переграв голкіпера.

А добив «Шахтар» Анте Ребич, який установив остаточний рахунок матчу – 4-1 на користь «Айнтрахту».

Поразка української команди, яка відверто провалила матч-відповідь, за винятком невеликого відрізка у другому таймі є заслуженою. Молоді футболісти «Шахтаря» не змогли впоратися з тиском трибун і виглядали абсолютно розгубленими. Паулу Фонсеці є над чим працювати, адже команда поки не готова до вирішення серйозних завдань.

Тепер донецький клуб зосередиться на боротьбі за чемпіонство в Україні.