«Манчестер Сіті» повернув інтригу в чемпіонат Англії

11:39 04 січ 2019.  644Читайте на: УКРРУС

Команда Хосепа Гвардіоли здобула важливу перемогу над головним конкурентом.

У центральному матчі 21-го туру чемпіонату Англії «Манчестер Сіті» на своєму полі приймав «Ліверпуль».

Обидві команди є головними конкурентами в боротьбі за чемпіонський титул, але перед матчем господарі відставали від суперника на сім очок в турнірній таблиці. Тому їм потрібна була тільки перемога. Поразка «Манчестер Сіті», за великим рахунком, означала кінець чемпіонської гонки.

З перших хвилин господарі на високих швидкостях понеслися вперед, а «Ліверпуль» вирішив працювати від оборони. Проте, перший небезпечний момент у матчі створили гості. Садіо Мане вийшов один на один з воротарем «Манчестер Сіті» Едерсоном, але потрапив у штангу. На цьому епізод не закінчився та після плутанини між голкіпером і захистом, м'яч з лінії порожніх воріт виніс Джон Стоунз.

Господарі через кілька хвилин відповіли своїм небезпечним моментом, який закінчився взяттям воріт суперника. Серхіо Агуеро скористався помилкою захисника Деяна Ловрена та з близької відстані розстріляв ворота «Ліверпуля».

Перший тайм закінчився з мінімальною перевагою «Манчестер Сіті».

У другій половині гри гості заграли набагато активніше й у середині тайму зуміли рахунок зрівняти. Александер-Арнольд виконав відмінний навіс з правого флангу, після чого Робертсон зробив зкидання м'яча на Фірміно. Для бразильця не склало труднощів вразити порожні ворота.

Але вже через кілька хвилин «Манчестер Сіті» провів блискавичну атаку, яку більярдним за точністю ударом завершив Лерой Сані.

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп відразу ж провів кілька замін, намагаючись урятувати матч. На полі з'явився головний «джокер» гостей Шердан Шачирі, проте до гри він не увійшов, і відзначився лише великою кількістю неточних передач.

На останніх хвилинах гри Мохамед Салах міг вирвати для гостей бажану нічию, але не зумів реалізувати вихід один на один з воротарем суперника.

Отже, один з кращих матчів цього сезону завершився перемогою «Манчестер Сіті» з рахунком 2:1. Тепер різниця між командами складає чотири очки й завершення чемпіонату обіцяє бути дуже гарячим.