Мадридський розгром: «Аякс» розтрощив переможця Ліги чемпіонів

09:57 06 бер 2019.  664Читайте на: УКРРУС

Голландський клуб сенсаційно пробився до чвертьфіналу європейського турніру.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів амстердамський «Аякс» приїхав в гості до мадридському «Реалу».

Після домашньої поразки з рахунком 1-2, перед молодою голландською командою стояло завдання забити, як мінімум два голи на стадіоні «Сантьяго Бернабеу». На перший погляд, завдання практично нереальне, але підопічні Еріка Тен Хага вже не один раз доводили, що нікого не бояться і б'ються від першої до останньої хвилини. Плюс до всього, мадридський клуб переживає не найкращі часи після двох поспіль поразок від «Барселони».

Вже з перших хвилин матчу гості сміливо пішли вперед, але перший момент створив іспанський клуб. Лукас Васкес зробив подачу з правого флангу, а Рафаель Варан з близької відстані влучив у штангу воріт суперника.

Відповідь «Аякса» не змусив себе чекати. Душан Тадич віддав класний пас на Хакіма Зіеха, який не залишив шансів голкіперу господарів Тібо Куртуа. Голландцям вдався швидкий гол і на поле стало гаряче. «Реал» відверто розгубився, а гості за рахунок пресингу просто не випускали мадридців зі своєї половини поля.

На 18-й хвилині Тадич відмінною передачею вивів Давида Нереса один на один з воротарем «Реала» і нападник подвоїв перевагу амстердамської команди. І буквально тут же, Нерес міг забивати третій м'яч, але гравцеві не вистачило точності удару. «Аякс» зробив свою справу і тепер забивати потрібно було господарям.

Варто відзначити, що в першому таймі два гравці мадридської команди покинули поле через травми. А саме Лукас Васкес і Вінісіус Жуніор, замість них вийшли Гарет Бейл і Маркос Асенсио.

Бейл в кінцівці тайму міг відіграти один м'яч, але після його удару гостей знову врятувала штанга.

З початку другої половини гри господарі спробували піти вперед великими силами, але підопічні Тен Хага відмінно захищалися і постійно намагалися втекти в контратаку. І на 62-й хвилині «Аяксу» вдалося шокувати трибуни «Сантьяго Бернабеу». Це Душан Тадич класним ударом з лінії штрафного майданчика відправив м'яч у дев'ятку воріт «Реала». Тепер мадридцям потрібно було забивати три голи.

Очі просто відмовлялися вірити: молодий «Аякс» в гостях розбиває команду, яка три останні роки ставала переможцем Ліги чемпіонів!

Однак, це був не кінець. Маркосу Асенсио вдалося відіграти один м'яч і подарувати невелику надію вболівальникам «Реала», але через дві хвилини гості забили четвертий м'яч і розвіяли всі сумніви в своєму успіху.

Остаточний рахунок матчу 1-4 на користь амстердамського «Аякса». Голландський клуб здивував весь футбольний світ. Молоді хлопці, які нікого не бояться і просто грають в свою гру. Тепер підопічні Еріка Тен Хага вийшли в чвертьфінал Ліги чемпіонів і горять бажанням шокувати Європу ще раз. І, варто відзначити, у них є всі шанси для цього!