«Ліверпуль» здобув важливу різдвяну перемогу

10:03 22 гру 2018.  670Читайте на: УКРРУС

У восьми з дев'яти останніх сезонів лідер англійської першості перед Різдвом ставав чемпіоном.

У першому матчі 18-го туру чемпіонату Англії лідер першості «Ліверпуль» приїхав у гості до «Вулверхемптону».

Господарі набрали дуже хороший хід в останніх поєдинках і мали всі шанси відібрати очки в зоряного суперника.

Із перших хвилин матчу підопічні Юргена Клоппа заволоділи ініціативою й закрили «Вулверхемптон» на їхній половині поля. Господарям зовсім не вдавалася контратакувальна гра й у командній швидкості вони явно поступалися супернику.

Перевага «Ліверпуля» втілилася в забитий м'яч на 18-й хвилині матчу. Після відмінної передачі Фабіньо забитим м'ячем відзначився Мохаммед Салах.

Варто відзначити, після цього гола єгиптянин очолив список кращих бомбардирів англійської першості.

У кінцівці тайму господарі зуміли створити кілька непоганих моментів біля воріт опонента, скориставшися раслабленістю оборони «Ліверпуля». Але забити гол не вдалося.

У другому таймі гості знову заволоділи ініціативою й на 68-й хвилині забили другий м'яч. Гол на рахунку центрального захисника Вірджіла ван Дейка, який вдало приєднався до атаки своєї команди.

Надалі «Ліверпуль» заспокоїв гру й упевнено довів її до перемоги з рахунком 2-0.

Отже, підопічні Юргена Клоппа закріпилися на вершині турнірної таблиці чемпіонату Англії, відірвавшись від «Манчестер Сіті», що йде другим номером, на чотири очки.

Відзначимо цікавий факт: у восьми з дев'яти останніх сезонів лідер англійської першості перед Різдвом урешті-решт ставав чемпіоном.