«Ліверпуль» створив диво і прорвався у фінал Ліги чемпіонів

08:38 08 тра 2019.  576Читайте на: УКРРУС

Англійський клуб відіграв три м'ячі у грізної «Барселони».

В Англії відбувся півфінальний поєдинок Ліги чемпіонів між «Ліверпулем» та іспанською «Барселоною».

У першому матчі каталонський клуб розгромив свого суперника з рахунком 3-0 і практично не залишив йому шансів на вихід у фінал турніру. Британці прекрасно розуміли цей факт, але так просто здаватися не збиралися. Ситуація для підопічних Юргена Клоппа ускладнювалась травмами двох лідерів команди Мохамеда Салаха і Роберто Фірміно.

З перших хвилин поєдинку повністю забиті трибуни стадіону «Анфілд Роуд» погнали своїх улюбленців вперед і «Ліверпуль» зумів забити швидкий гол. Джордан Хендерсон пробив по воротах суперника, воротар іспанців Марк-Андре Тер Штеген відбив удар, але першим на добиванні виявився Дивок Орігі.

«Барселона» відразу ж активізувалася і пішла вперед великими силами. Відмінні шанси забити гол були у Ліонеля Мессі і Феліпе Коутіньйо, але воротар Аліссон Бекер виручив свою команду.

Надалі гра заспокоїлася і на полі не відбувалося нічого цікавого аж до кінця тайму, коли Жорді Альба вийшов один на один з воротарем «Ліверпуля», але голкіпер в черговий раз зіграв вище усіляких похвал.

Перед свистком на перерву травму отримав захисник британської команди Енді Робертсон і наставник «Ліверпуля» був змушений випустити на поле Джорджиньо Вейнлдума, але як виявилося пізніше ця заміна стала вирішальною в поєдинку.

На 54-й хвилині Трент Александер-Арнольд відібрав м'яч у Альби і прострілив в штрафний майданчик суперника, де Вейналдум сильним ударом забив другий м'яч своєї команди. А ще через дві хвилини той же Вейналдум перевернув все з ніг на голову, замкнувши відмінний навіс у виконанні Шердана Шачірі.

Рахунок став 3-0 і «Ліверпуль» зрівнявся з «Барселоною» за сумою двох зустрічей.

Іспанці виглядали дуже розгубленими і абсолютно не розуміли, що відбувається на полі. Мессі щосили намагався завести команду, але в цей вечір у аргентинця нічого не виходило.

Британський клуб розумів, що упускати морально пригніченого суперника не можна. Господарі контролювали хід поєдинку і на 79-й хвилині забили приголомшливий м'яч. Александер-Арнольд заробив кутовий і поки «Барселона» на секунду вимкнулася з гри, зробив простріл на абсолютно вільного Орігі, який з близької відстані забив м'яч у ворота.

Іспанці спробували переламати хід поєдинку, але сил просто не вистачило.

«Ліверпуль» виграв з рахунком 4-0 і вийшов у фінал Ліги чемпіонів. Команда Юргена Клоппа записала в свій актив одну з найбільших перемог в історії турніру.

Відзначимо, в фіналі британці зіграють з переможцем пари «Аякс» - «Тоттенхем».