«Ліверпуль» сенсаційно вилетів з Кубку Англії

11:04 08 січ 2019.  594Читайте на: УКРРУС

Команда Юргена Клоппа несподівано програла «Вулверхемптону».

У матчі третього раунду Кубку Англії «Вулверхемптон» приймав «Ліверпуль».

Головний тренер гостей Юрген Клопп вирішив дати відпочинок кільком основним гравцям, випустивши в стартовому складі одразу двох дебютантів: Кертіса Джонса та Рафаела Камашева. Незважаючи на резервний склад, «Ліверпуль» вважався фаворитом на цю зустріч.

Уже на стартових хвилинах матчу несподівану травму отримав центральний захисник гостей Деян Ловрен. Замість нього на полі з'явився 16-річний Кі-Джана Гувер. Позапланова заміна явно вплинула на плани Клоппа та його команда виглядала не кращим чином упродовж першої половини гри.

«Вулверхемптон», у свою чергу, також не виділявся нічим особливим, проте саме господарі відкрили рахунок матчу. Рауль Хіменес скористався помилкою Джеймса Мілнера та переграв воротаря «Ліверпуля».

На другий тайм підопічні Клоппа вийшли більш налаштованими та швидко рахунок зрівняли. Дивок Оригі несподіваним ударом застав зненацька голкіпера «Вулверхемптона».

Відповідь господарів не змусила на себе довго чекати. Буквально в наступній атаці Рубен Невеш дальнім пострілом вразив ворота, які захищав Сімон Міньйоле.

Юрген Клопп зробив спробу врятувати гру, випустивши на поле «важку артилерію» у вигляді кращих бомбардирів команди Мохамеда Салаха і Роберто Фірміно. Але цей хід ніяк себе не виправдав.

Єдиний шанс був у Шердана Шачирі, але його удар зі штрафного відбив воротар господарів.

Сенсаційна перемога «Вулверхемптона» рахунком 2-1 вивела команду в 1/16 фіналу Кубку Англії. А «Ліверпуль» тепер повністю зосередиться на боротьбі за чемпіонський титул.