«Ліверпуль» майстерно розібрався з «Порту»

23:57 09 кві 2019.  833Читайте на: УКРРУС

Британці здобули комфортну домашню перемогу.

Англійський «Ліверпуль» приймав португальський «Порту» в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Британський клуб був беззаперечним фаворитом цього поєдинку. Команда Юргена Клоппа набрала відмінний хід в останніх матчах і займає перше місце в чемпіонаті Англії.

На правах господарів «Ліверпуль» з початку поєдинку пішов вперед і зумів відкрити рахунок вже на 5-й хвилині. Фірміно зробив знижку на Кейта, який за допомогою рикошету від захисника відправив м'яч у дальній кут воріт суперника.

Надалі британці контролювали хід гри і в середині тайму збільшили перевагу. Роберто Фірміно замкнув класний простріл Олександра-Арнольда з правого флангу.

Варто відзначити, що гості не намагалися відсиджуватися в обороні і на протязі першої половини гри організували кілька небезпечних контратак, але забити так і не змогли.

У другому таймі господарі продовжували контролювати хід матчу, проте небезпечних моментів біля воріт суперника практично не було.

Ближче до кінця зустрічі португальські футболісти зуміли вирівняти гру, але забити важливий гостьовий гол їм так і не вдалося.

«Ліверпуль» переміг з рахунком 2-0 і створив комфортну перевагу перед матчем-відповіддю.