Кубок Америки поїхав до Бразилії

09:15 08 лип 2019.  748Читайте на: УКРРУС

За весь турнір бразильці пропустили всього один гол.

Збірна Бразилії стала переможцем Кубка Америки-2019. У фіналі турніру підопічні Тіте обіграли команду Перу.

Бразильці зуміли відкрити рахунок на 15-й хвилині зустрічі. Габріел Жезус зробив відмінну передачу на Евертона, який з близької відстані переграв воротаря суперника.

В кінці першого перуанці зуміли відігратися. Паоло Герреро реалізував пенальті, який був призначений за гру рукою Тіаго Сілви.

Перед свистком на перерву Бразилія знову повела в рахунку завдяки зусиллям Жезуса.

У другому таймі господарі турніру впевнено контролювали ситуацію на полі, але на 70-й хвилині грубу помилку допустив все той же Жезус. Нападник пішов в небезпечний підкат проти суперника вже маючи в пасиві жовту картку. У підсумку бразильці закінчували зустріч у меншості.

Перуанці великими силами пішли вперед намагаючись врятувати матч, але в підсумку пропустили контратаку, яка закінчилася фолом Карлоса Самбрано проти Евертона у власному штрафному майданчику. Пенальті впевнено реалізував Рішарлісон.

Збірна Бразилії перемогла з рахунком 3-1 і вперше з 2007 року стала переможцем Копа Америка.

Відзначимо, що за весь турнір підопічні Тіте пропустили всього один гол.