Черкасиспорт

Черкаські атлети повертаються додому з медалями чемпіонату України

22:49 19 тра 2021.  561Читайте на: УКРРУС

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді відбувся у Луцьку. За нагороди змагались учасники з усієї України.

Легкоатлетам області вчора знову вдалося завоювати медалі, інформують в управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Олексій Кирилін став чемпіоном України з метання диску серед молоді з результатом у 55 метрів 80 сантиметрів. Також спортсмен посів третє місце серед дорослих з метання диску з результатом у 55 метрів 80 сантиметрів.
Анастасія Деркач виборола бронзу змагань серед молоді з метання диску з результатом у 33 метри 09 сантиметри.

Жіноча збірна команда області здобули бронзові медалі з естафетного бігу 4х400 метрів серед дорослих.
А жіноча молодіжна збірна області стала срібним призером змагань з естафетного бігу 4х400 метрів.
За підсумками змагань збірна Черкаської області з легкої атлетки посіла перше загальнокомандне місце.

Як уже писала Lenta.ua, на самому початку чемпіонату черкаські спортсмени вже взяли серію нагород.

Фото управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Автор: Оксана Савіцька