Чемпіон Італії сенсаційно вилетів із Кубку країни

11:51 31 січ 2019.  525Читайте на: УКРРУС

«Ювентус» зазнав розгромної поразки.

У чвертьфіналі Кубку Італії туринський «Ювентус» проводив виїзний поєдинок проти «Аталанти» з Бергамо.

Зустріч обіцяла бути дуже непростою для чемпіона країни, адже в чемпіонаті Італії «Ювентус» не зміг обіграти суперника, зігравши внічию 2-2.

З перших хвилин матчу «Аталанта» повністю заволоділа перевагою та була на порядок сильнішою за суперника. Захисники туринської команди припустилися величезної кількості помилок, що призводило до небезпечних моментів біля власних воріт. Але забити господарям все ніяк не вдавалося.

Можливо, ключовий момент зустрічі стався в середині першого тайму, коли отримав травму основний захисник «Ювентуса» Джорджо К'єлліні. Замість нього на полі з'явився Жуан Канселу, але грати в захисті гості стали ще гірше.

На 37-й хвилині біля своєї штрафної помилився Родріго Бентанкур, чим одразу ж скористався півзахисник «Аталанти» Тімоті Кастаньє і відкрив рахунок у матчі. А вже через дві хвилини перевагу господарів подвоїв Дуван Сапата.

Відразу після другого голу за суперечки з резервним арбітром з поля був видалений головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Алегрі. Після чого стало зрозуміло, що справи в чемпіона Італії зовсім погані.

У другому таймі туринська команда заграла активніше, почала створювати моменти, але м'яч уперто не йшов у ворота супротивника. А під кінець матчу «Аталанті» вдалося зловити суперника на контратаці, яку точним ударом завершив Дуван Сапата, оформивши дубль.

Підсумковий рахунок матчу 3-0 на користь «Аталанти».

«Ювентус» несподівано програв уперше за сезон і вилетів з Кубку Італії, а господарі пройшли у півфінал турніру, де зустрінуться із «Фіорентіною».