Бенефіс Роналду: хет-трик майстра знищив надії «Атлетіко»

10:07 13 бер 2019.  863Читайте на: УКРРУС

«Ювентус» пробився до чвертьфіналу Ліги чемпіонів після гостьової поразки.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів туринський «Ювентус» приймав мадридський «Атлетіко».

Італійський клуб поставив себе в скрутне становище після гостьової поразки з рахунком 2-0. Команді Массіміліано Аллегрі потрібно було не тільки забити, як мінімум два м'ячі, але і не пропустити на домашньому полі.

Зі старту матчу господарі заволоділи ігровою і територіальною перевагою, змушуючи мадридський клуб працювати абсолютно без м'яча. На 4-й хвилині «Ювентусу» вдалося забути швидкий гол, але арбітр його не зарахував через фолу від Кріштіану Роналду. Туринці продовжили свої атаки і в середині тайму зуміли дотиснути «Атлетіко». Федеріко Бернардескі зробив відмінний навіс з лівого флангу, де Роналду продавив іспанського захисника Хуанфрана і ударом головою відкрив рахунок в матчі.

На куражі італійці могли забивати ще кілька разів, але не склалося. Під кінець тайму господарі зменшили оберти, що дозволило іспанцям вперше в поєдинку організувати кілька атак. Однак, захист туринців зіграла на високому рівні і на перерву команди пішли з мінімальною перевагою «Ювентуса».

На початку другої половини гри господарі знову пішли вперед великими силами і на 48-й хвилині забили другий гол. Роналду знову пробив головою, а воротар мадридців Ян Облак вибив м'яч вже за лінією воріт. Таким чином, «Ювентусу» вдалося відіграти перевагу гостей і попереду був ще цілий тайм.

Туринці продовжили тиск на ворота суперника, а у гостей зовсім нічого не виходило. Перевага господарів у всіх аспектах гри було просто колосальним. Незважаючи на рівний рахунок за підсумками двох матчів, підопічні Дієго Сімеоне виглядали розгубленими і не змогли переломити хід матчу.

А «Ювентус» під кінець зустрічі таки домігся свого. Анхель Корреа сфолив у власному карному майданчику проти Федеріко Бернардескі і арбітр призначив пенальті. До м'яча підійшов Роналду, який точним ударом оформив хет-рик і приніс своїй команді перемогу з рахунком 3-0.

Італійський клуб продемонстрував нереальний настрій і позамежну мотивацію. Туринці просто винесли свого суперника показавши, що результат першої зустрічі був випадковим. Ну а гра Кріштіану Роналду гідна окремих похвал. Португалець в свої 34 роки демонструє фантастичний рівень футболу і справді залишається одним з кращих гравців свого покоління.

Попереду у «Ювентуса» чвертьфінал Ліги чемпіонів і з такою грою команда Аллегрі стає чи не головним фаворитом турніру.