СпортГреко-римська боротьба

Золотий тріумф: українські борці тричі зійшли на найвищу сходинку п'єдесталу чемпіонату Європи

08:31 12 кві 2019.  903Читайте на: УКРРУС

Збірна України вирвалася в лідери європейської першості.

Українські спортсмени завоювали три золоті медалі на чемпіонаті Европи з греко-римської боротьби, повідомляє НОК України на своїй сторінці в Twitter .

Турнір проходить з 8 по 14 квітня в Бухаресті.

Перше золото українській команді принесла Оксана Лівач, яка виступає у ваговій категорії до 50 кг. Спортсменка на останніх секундах фіналу вирвала перемогу у болгарки Міглени Селішкі.

Ірина Гусяк в категорії до 55 кг здобула переконливу перемогу в фіналі над ще однією болгаркою Евеліною Ніколовою і також зійшла на першу сходинку п'єдесталу.

Переможний почин інших українок підтримала Алла Черкасова, яка виступає у ваговій категорії до 68 кг, перемігши в фіналі Аделу Ганзлічкову з Чехії.

Відзначимо, збірна України лідирує в загальному заліку чемпіонату Європи після чотирьох днів змагань, набравши 85 очок. На другому місці розташувалася команда Болгарії - 75 очок, а замиває трійку лідерів Туреччина, у якій 70 балів.