СпортБаскетбол

Збірна України втратила шанси на участь в чемпіонаті світу

15:17 23 лют 2019.  800Читайте на: УКРРУС

Українська команда поступилася Чорногорії у вирішальному поєдинку.

Збірна України програла Чорногорії у вирішальному матчі відбору на чемпіонат світу-2019.

Для збереження шансів на вихід з кваліфікаційної групи українцям обов'язково треба було перемагати в домашній зустрічі.

Вже на старті поєдинку підопічні Євгена Мурзіна захопили ініціативу і почали нарощувати свою перевагу. Українці грали на куражі і виграли першу чверть з рахунком 34-17.

Другий період став малорезультативним і на двох команди набрали всього 15 очок, проте, збірна України вела з розривом в 14 балів.

Починаючи з третьої чверті збірна Чорногорії різко додала в активності і почала скорочувати перевагу господарів. До такого розвитку подій українці виявилися не готові. Команда Мурзіна виглядала розгублено і поступалася супернику практично у всіх компонентах гри.

На початку останньої чверті гості вперше в матчі вийшли вперед і довели поєдинок до переможного кінця. Підсумковий рахунок 77-75 на користь збірної Чорногорії.

Таким чином, збірна України втратила навіть теоретичні шанси на вихід на чемпіонат світу-2019, а над головним тренером команди Євгеном Мурзіним нависла загроза відставки.

Останній поєдинок у відборі на мундіаль українці проведуть 25 лютого в Словенії.