Здоров'яВакцинація

Вакциновані Pfizer норвежки зіткнулися з несподіваною проблемою

22:47 09 лип 2021.  444Читайте на: УКРРУС

Дами змушені купувати бюстгальтери більшого розміру.

Мешканки Норвегії після вакцинації американським препаратом Pfizer помітили, що у них збільшилися груди. Про це повідомляє портал NRK.

Одна з дівчат, що зіштовхнулася з такою реакцією, 17-річна Емма, поділилася інформацією в TikTok. За її словами, через два тижні після щеплення у неї помітно збільшився розмір грудей.

Читайте також: Названі чотири симптоми, які вказують на Covid у вакцинованих людей

«Для мене це була свого роду криза. Мені довелося придбати бюстгальтер на розмір більше», - повідомила дівчина.

У відповідь на цей пост надійшло безліч коментарів з аналогічними історіями.

Лікар Хайнріх Бакманн вважає, що такий ефект обумовлений, ймовірно, розширенням лімфатичних вузлів - організм таким чином реагує на введення препарату, імунітет мобілізується. Фахівець вважає, що це явище тимчасове.

А представник Норвезького агентства лікарських засобів Стейнар Мадсен повідомив, що чув про подібний побічний ефект від американок. Приблизно у 10% вакцинованих представниць прекрасної статі після введення першої дози препарату збільшувалися лімфатичні вузли, однак через кілька днів це проходить.

Норвезьке представництво Pfizer заявило, що не має даних про такий побічний ефект, однак не виключає його повністю.

Як раніше повідомляла lenta.ua, терміни відновлення туризму після пандемії спрогнозували в ООН.

Фото: f2000.com.ua

Важливо! Матеріал підготовлений на підставі останніх, науково перевірених та актуальних досліджень у сфері медицини. Матеріал, підготовлений журналістом «Lenta.UA», має виключно інформаційний характер і не є закликом до дії чи підстави для встановлення медичного діагнозу. Всі рішення щодо здоров'я повинні бути обов'язково узгоджені з Вашим лікарем, закликаємо обов'язково звертатися до фахівців.

Читайте також: Президент Філіппін пригрозив тюремними покараннями за відмову вакцинуватися

Олеся Цвірка

Новини

Найпопулярніше