СпортЗозуля

В Іспанії зупинили футбольний матч: фанати образили українського воротаря (ВІДЕО)

09:28 16 гру 2019.  757Читайте на: УКРРУС

Рішення було прийнято на прохання обох команд.

В Іспанії матч другого дивізіону Іспанії між «Райо Вальєкано» і «Альбасете» був зупинений через вигуків уболівальників «Райо» на адресу українського футболіста Романа Зозулі, який є нападаючим «Альбасете». Фанати в першому таймі почали скандувати: «Зозуля - нацист», повідомляє ABC.

"Ла Ліга висловлює солідарність з рішенням Хосе Антоніо Лопеса, арбітра матчу між "Райо Вальєкано" і "Альбасете", призупинити поєдинок через образ і погроз у бік Романа Зозулі. Рішення було прийнято на прохання обох команд. Ми продовжуємо працювати над викоріненням насильства, расизму і ксенофобії на стадіонах Іспанії ", - йдеться в повідомленні прес-служби" Ла Ліги ".

ФК «Альбасете» в результаті відмовився виходити на поле на другий тайм. Матч закінчився рахунком 0: 0. Зараз тривають переговори про дату нової зустрічі.

Взимку 2017 Зозуля мав перейти в «Райо Вальєкано» з севільського «Бетіса» на правах оренди до кінця сезону. Він не зіграв за клуб жодного матчу, оскільки ультраліві вболівальники звинуватили його в нацизмі через те, що він матеріально допомагав української армії і добровільним підрозділам, зокрема «Азову».