СпортОлімпіада-2020

Український дзюдоїст став п'ятим на Олімпіаді-2020

14:45 30 лип 2021.  402Читайте на: УКРРУС

Яків Хаммо (вагова категорія понад 100 кг) зупинився за крок від п'єдесталу Олімпійських ігор.

У поєдинку за бронзову медаль Олімпіади-2020 українець програв росіянину Тамерлану Башаеву і посів у підсумку п'яте місце, передає «Укрінформ».

Хаммо стартував на Олімпіаді-2020 з перемоги над румуном Владутом Сімонеску, потім в додатковий час програв японцеві Хісайоші Харасаві, а в «втішний» сутичці за вихід в «малий» фінал взяв верх над узбеком Бекмуродом Олтібоевим.

Нагадаємо, що трьох українських легкоатлетів - Михайла Гаврилюка, Назара Коваленко і Наталю Пироженко-Чорномаз - відсторонили від Олімпійських Ігор в Токіо. Спортсменів дискваліфікували зі змагань.

Прикра ситуація склалася в зв'язку з накладкою календаря Олімпійських ігор через пандемію коронавіруса. Спортсменів відібрали на Ігри в Токіо в останні тижні перед закриттям кваліфікаційного вікна. Кожен з них повинен був здати в дуже стислий, обмежений термін по три допінг-проби, що спортсмени зробити не встигли. В результаті їх усунули через недостатню кількість проб.