СпортОлімпіада-2021

Українська борчиня принесла ще одну «бронзу» на Олімпіаді-2020

15:57 03 сер 2021.  467Читайте на: УКРРУС

Разом в командному заліку у Україні вже сім медалей - шість «бронз» і одне «срібло»

Українська спортсменка Алла Черкасова в змаганнях з вільної боротьби у вазі до 68 кг на Олімпіаді в Токіо перемогла в поєдинку за бронзову медаль олімпійську чемпіонку ігор в Ріо-де-Жанейро, японку Сару Дошо і посіла третє місце в турнірній таблиці.

Українка виграла начисто, завоювавши для української збірної 6-у бронзову медаль на Олімпіаді в Токіо.

Поєдинок розпочався 3 серпня о 20:55 за місцевим часом.

Нагадаємо, українські борці греко-римського стилю Жан Беленюк і Парвіз Насібов на Олімпіаді в Токіо перемогли своїх суперників у півфіналі і пройшли до фіналу змагань, отримавши шанс на чемпіонство.

Олімпійські ігри в Токіо проходять з 23 липня по 8 серпня. Україна вже завоювала 1 срібну і 6 бронзових медалей.