СпортОлімпіада-2021

Українські спортсмени вийшли у фінал греко-римської боротьби на Олімпіаді-2020 в Токіо

13:48 03 сер 2021.  568Читайте на: УКРРУС

Україна у потенціалі може найближчим часом завоювати перше "золото".

У вівторок, 3 серпня, на Олімпіаді-2020 на Токіо українські борці греко-римського стилю Жан Беленюк і Парвіз Насібов перемогли своїх суперників у півфіналі і пройшли до фіналу змагань, забезпечивши собі мінімум срібло.

Народний депутат і спортсмен Жан Беленюк, який змагається у вазі до 87 кг, в півфіналі переміг хорвата Івана Хуклека, і в фінальному поєдинку зустрінеться з угорцем Віктором Лорінчем.

Український борець у ваговій категорії до 67 кг Парвіз Насібов в півфіналі переміг єгиптянина Мохаммеда Ібрагіма Ель-Сайеда. У фіналі він зустрінеться з іранським борцем Мохаммадом Реза Гераї.

Також 3 серпня о 20:55 за місцевим часом українка Алла Черкасова зустрінеться в поєдинку за бронзову медаль у вільній боротьбі з японкою Сарою Дошо (вага до 68 кг).

За бронзу у вільній боротьбі (вага до 62 кг) також буде боротися і українська спортсменка Ірина Коляденко, яка програла в півфіналі, поступившись киргизькій спортсменці Айсулі Танібековій.

Нагадаємо, 3 серпня українка Марина Бех-Романчук зайняла 5 місце в змаганні зі стрибків у довжину на Олімпійських іграх в Токіо.

Україна у загальному командному заліку завоювала шість медалей - п'ять бронзових і одну срібну.