СпортВелоспорт

Українка проявила неймовірну волю до перемоги на Кубку світу

18:18 20 тра 2019.  567Читайте на: УКРРУС

Спортсменка зуміла дістатися до п'єдесталу відігравши більше двох десятків позицій.

Українська велогонщиця Яна Беломоїна завоювала бронзу з маунтинбайку в дисципліні крос-кантрі на етапі Кубка світу в німецькому Альбштадті, повідомляє НОК України на своїй сторінці Facebook.

Напередодні спортсменка не дуже вдало виступила на короткій трасі «шорт-трек» і потім на старті основної гонки виявилася тільки в четвертій лінії.

Перше коло Беломоїна завершила 39-ю, але зуміла відіграти більше двох десятків позицій і дісталася п'єдесталу з результатом 1.27,34, поступившись тільки американці Кейт Кортні (1.26,03) і Іоланда Нефф зі Швейцарії (1.26,52).

«Я просто вірила в себе» - прокоментувала спортсменка свій успіх.

Нагадаємо, українські грації завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики.