СпортЄвро-2020

Україна на останній хвилині напруженого поєдинку Євро-2020 вирвала перемогу у Швеції

00:49 30 чер 2021.  591Читайте на: УКРРУС

Підопічні Андрія Шевченка вийшли в 1/4 фіналу європейського чемпіонату.

Сьогоднішня ніч стала щасливою для національної команди України - наші гравці перевершили самі себе і обіграли збірну Швеції в матчі 1/8 фіналу Євро-2020. Зустріч, яка стартувала 29 червня в шотландському Глазго, завершилася з рахунком 2:1 (овертайм).

Рахунок відкрив Олександр Зінченко, а в самому кінці овертайму переможний м'яч забив Артем Довбік.

Відзначимо, що з 99-ї хвилини шведи грали в меншості - за грубий випад проти Артема Бесєдіна червону картку отримав Маркус Даніельсон.

У підсумку підопічні Андрія Шевченка продемонстрували справжній футбол і волю до перемоги і вирвали перемогу у неслабкого противника.

Тепер у чвертьфіналі європейського турніру Україні дорведеться помірятися силами зі збірною Англії. Матч відбудеться 3 липня в Римі на Олімпійському стадіоні. Початок матчу о 22.00 за київським часом.

Як раніше повідомляла lenta.ua, Зеленський запустив флешмоб напередодні матчу між Швецією і Україною.