СпортБоротьба

Українські борці завоювали медалі на чемпіонаті Європи

12:15 26 кві 2021.  1536Читайте на: УКРРУС

У Варшаві завершився Чемпіонат Європи з греко-римської боротьби, на якому українці завоювали три бронзові медалі.

За бронзу на змаганнях боролися Віктор Петрик та Максим Євтушенко, повідомляє «УНН».

В фіналі Віктор Петрик у вазі до 60 кг боровся з представником Білорусі Глібом Макаренком.

Суперником Максима Євтушенко у ваговій категорії до 72 кг став українець Роман Пацурківський, який зараз виступає за Польщу.

Нагадаємо, що напередодні, Жан Беленюк (87 кг) виграв бронзову медаль. У матчі за бронзу він переміг німця Дениса Максиміліана Кудлу - 1:1. Жан став переможцем сутички, оскільки останнім заробив бал. До цього, в 1/4 фіналу українець програв сербу Зурабу Датунашвілі. Жан отримав шанс поборотися за бронзу чемпіонату Європи завдяки перемозі над Векославом Лубурічем з Хорватії у втішній сутичці.

У загальнокомандному заліку українська збірна з греко-римської боротьби посіла четверте місце.