«Шахтар» ганебно вилетів з Кубка України

21:43 03 бер 2021.  347Читайте на: УКРРУС

Гірники сенсаційно програли клубу з нижчого дивізіону.

Донецький «Шахтар» сенсаційно поступився «агробізнесу» з Волочиська з рахунком 0: 1 у чвертьфіналі Кубка України і вилетів з турніру.

У першій половині зустрічі команди голів не забили. На 52-й хвилині Алан Патрік не реалізував пенальті, призначений за фол воротаря «Агробізнесу» на Манорі Соломона. А на 55-й хвилині суддя не зарахував гол нападника «Агробізнесу» Сергія Петрова.

«Агробізнес» вистояв в основний час і перевів гру в овертайм. У першому екстратаймі команда Олександра Чижевського несподівано вийшла вперед. На 96-й хвилині Богдан Семенець пробив П'ятова.

На 109-й хвилині хмари над командою Луїша Каштру згустилися: друге попередження отримав Давид Хочолава і залишив гірників у меншості. Відігратися «Шахтар» так і не зміг.