СпортЧемпіонат України

У Львові «Шахтар» розгромив «Карпати»

22:34 02 лис 2019.  865Читайте на: УКРРУС

"Гірники" напіврезервним складом обіграли суперника перед матчем Ліги чемпіонів.

У суботу 2 листопада лідери чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги - футболісти донецького "Шахтаря" здобули чергову перемогу на старті 13-го туру першості. Гірники розгромили «Карпати» на стадіоні «Україна» у Львові з рахунком 3: 0, повідомляє Тerrikon.

Граючи резервним складом, гості забили швидкий гол. На десятій хвилині матчу моторошну помилки припустився голкіпер "Карпат" Роман Юрійович Підківка, який подарував м'яч Борячук і форвард не упустив свій шанс - 1: 0.

До середини другого тайму результат зустрічі був вирішений наперед. Луїш Каштру зробив пару замін, випустивши досвідчених Болбата і Коваленко. Останній і збільшив перевагу "Шахтаря" в центрі, замкнувши навіс з кутового. Крапку ж поставив Тете, який обвідним ударом застав зненацька втратив ворота Підківка Роман Юрійович. 3: 0 - перемога "Шахтаря", який продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю чемпіонату України.

"Карпати" - "Шахтар" 0: 3 (0: 1)
Голи: Борячук, 10 (0: 1); Коваленко Вік., 58 (0: 2); Тітці, 65 (0: 3)
"Карпати": Роман Юрійович Підківка; Веремієнко (Діда Я., 46); Халл; Дубінчак; Мартенс М .; Вакуленко; Назарин; Кльоц (Войковіч, 67); Ді Франко; Жоао Діого; Понд (Бойчук А., 67)
Шахтар ": Шевченко Ал .; Бондар В .; Додо; Хочолава; Степаненко (Коваленко Вік., 56); Маркос Антоніо; Соломон (Болбат, 53); Тете; Сіпріано; Дентіньо; Борячук (Сікан, 68)
Попередження: Понд, 51