«Тоттенхем» розбив надії «Боруссії»

12:18 06 бер 2019.  906Читайте на: УКРРУС

Британський клуб здобув виїзну перемогу.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів дортмундська «Боруссія» приймала лондонський «Тоттенхем».

У першому поєдинку англійський клуб здобув впевнену перемогу з рахунком 3-0 і приїхав на виїзну гру в статусі очевидного фаворита протистояння.

Проте, заповнені домашні трибуни стадіону «Сігнал Ідуна Парк» з перших хвилин погнали дортмундську команду вперед. «Боруссія» тримала м'яч під постійним контролем, але до небезпечних моментів справа не доходила. Одним з найбільш активних гравців у складі господарів був Марко Ройс. Футболіст кілька разів загрожував воротам лондонського клубу, але відзначитися йому так і не вдалося.

Під кінець тайму німецька команда створила кілька гострих епізодів, але вище усіляких похвал діяв голкіпер гостьової команди Уго Льоріс. Відзначимо, у «Тоттенхема» також був шанс відкрити рахунок, але Хюн Мін Сон не реалізував вихід один на один.

На початку другої половини гри інтрига матчу розвіялася остаточно. Мусса Сіссоко віддав відмінний пас на Харрі Кейна і нападник не залишив шансів воротареві господарів Роману Бюркі. Тепер, «Боруссії» потрібно було забивати п'ять м'ячів, у що абсолютно не вірилося.

Німецький клуб не горів бажанням падати в бруд обличчям і в другому таймі всіляко намагався не програти перед своїми вболівальниками. Господарі багато атакували, але так і не зуміли забити гол у ворота суперника.

У підсумку, 0-1 на користь «Тоттенхема» і гості пробилися в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Спочатку, протистояння цих команд здавалося одним з найбільш рівних серед усіх пар 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, але на ділі британський клуб виявився на порядок сильніші за суперника. «Боруссія» переживає не найкращі часи, але тепер може повністю зосередитися на боротьбі за перше місце в чемпіонаті Німеччини. А «Тоттенхем» проходить до вісімки найсильніших команд Європи і готовий конкурувати за найвищі місця.