Спорттеніс

Світоліна здолала австралійку в найдовшому матчі сезону

14:24 13 бер 2019.  567Читайте на: УКРРУС

Перша ракетка України пробилася до чвертьфіналу престижного турніру.

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла австралійку Ешлі Барті в четвертому колі турніру серії Premier Mandatory в американському місті Індіан-Уеллс, повідомляє sportarena.com .

Для українки поєдинок вийшов одним з найважчих в сезоні.

У першому сеті спортсменки демонстрували рівну гру і справа дійшла до тай-брейк, на якому австралійка не зуміла реалізувати сет-бол і упустила перемогу в партії.

У другому сеті Світоліна взяла п'ять геймів, але дотиснути суперницю не змогла і програла з рахунком 5-7.

Доля поєдинку вирішувалася в третьому сеті. На початку партії українка програвала 0-2, але зуміла зібратися і зробити три брейка підряд, що принесло її перемогу в матчі.

Підсумковий рахунок: 7-6, 5-7, 6-4.

Поєдинок в цілому тривав 3 години і 14 хвилин, що стало новим рекордом сезону в жіночому тенісі.

Відзначимо, в чвертьфіналі турніру суперницею Світоліной стане чеська тенісистка Маркета Вондрушова, яка знаходиться на 61 місці рейтингу WTA.